KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9241196
nr 924 1196
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Stig Claesson Slas (1928-2008), "Slas", granskog, signerad, -70, motivet: 41x51
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 november 2014
kl 19:46:26
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas